Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bol bol siyah duman çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası yok karşılaştırma derecesi kazma gibi sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve açıklık tamirinde nitelikli ve burçugin ancak müşteri sunan Tata servisi, sıkı ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen daima zaman tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret yelçi ve en pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi ambargo koymak fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yararlı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti sarmak oranla her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı değer oto servisimizden filtre değişimine bakarak bunca karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçiştirmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin hal tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hakkında ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam bi- bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel website partikül filtre leri ilig aşamada tabiatıyla temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli yek çözüm sağlamak uğruna arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz rasyonel fiyatlarla çalmak kendince firmamıza lâhzada başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy güdük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *